Portál časopisov
Dane a účtovníctvo v praxi a DPH v praxi

Online časopis

Odmena pri dohoda o vykonaní práce pre dôchodcu

Dátum: Autor/i: Ing. Iveta Matlovičová Rubrika: Naša poradňa

Je odmena na základe dohody o vykonaní práce pre dôchodcu limitovaná alebo nie? Môžem vyplatiť aj odmenu napríklad v hodnote 4 000 €?

Na pracovnoprávny vzťah založený dohodami o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru sa vzťahujú ustanovenia prvej časti, § 43 ods. 4 druhej vety, § 85 ods. 1 a 2, § 90 ods. 10, § 91 až 95, § 98
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).



Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.

Seriály