Portál časopisov
Dane a účtovníctvo v praxi a DPH v praxi

Aktuality

MF obstará podporu prevádzky Portálu finančnej správy

Kategória: Spravodajstvo

Ministerstvo financií SR plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na zabezpečenie poskytovania technickej podpory Portálu finančnej správy (PFS) v správe MF SR v prostredí finančnej správy.

Toto obstarávanie bude realizované s cieľom zabezpečiť podporné služby pre prvú etapu PFS. Predmetom technickej podpory bude servisný hotline, preventívne zásahy a monitoring, riešenie incidentov, zmeny konfigurácie a požiadavky na zmenu. 
Predpokladaná hodnota zákazky 650 000 eur bola stanovená na základe hodnoty služieb, ktoré boli dodané v obdobných projektoch realizovaných v rámci MF SR. Ministerstvo sa bude snažiť v rámci rokovaní dosiahnuť čo najnižšiu cenu. 
PFS je komplexný informačný systém jednotného rozhrania medzi informačnými systémami finančnej správy a okolím. Portál pokrýva požiadavky na realizáciu elektronických služieb štátu, pričom v jeho prvej etape musí byť zabezpečené poskytovanie služieb tak, aby bolo možné prijímať podania elektronickými prostriedkami v zmysle zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní. 

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.