Portál časopisov
Dane a účtovníctvo v praxi a DPH v praxi

Aktuality

Finančná správa informuje o úprave úradných hodín v piatok 23.12.2022

Kategória: Spravodajstvo Autor/i: FR SR Zdroj: FR SR

Finančná správa z dôvodu úsporných opatrení na zníženie spotreby energií vo verejných budovách pristupuje v piatok 23. decembra 2022 k úprave úradných hodín na daňových úradoch. V tento deň budú fungovať len podateľne, a to v čase od 8. hodiny do 11. hodiny. Počas vianočných sviatkov nebude fungovať nonstop colné call centrum.

Finančná správa informuje verejnosť v predstihu o úprave úradných hodín na daňových úradoch. Klientom budú 23. decembra 2023 k dispozícii len podateľne, a to v skrátených úradných hodinách v čase od 8. hodiny do 11. hodiny. Finančná správa k tomuto kroku pristúpila v snahe znížiť náklady a efektívnejšie využívať energie.

Finančná správa upravuje aj prevádzkové hodiny colného call centra. Dňa 23. decembra 2022 bude do 19. hodiny dostupná infolinka na tel. čísle 048/431722 – voľba č. 5 a mailová komunikácia týkajúca sa colných predpisov a technickej pomoci k colným informačným systémom. Od 19. hodiny dňa 23. decembra 2022 do 27. decembra 2022 do 8. hodiny ráno nebude colné call centrum dostupné, avšak bude možné podávať mailové dopyty prostredníctvom kontaktného formuláru dostupného v portálovej časti „Kontakty“.

Infolinka colného call centrum bude v nonstop režime fungovať až od 8. hodiny ráno 27. decembra 2022. Prevádzkové hodiny daňového call centra sa nemenia, klienti sa môžu na konzultantov obrátiť aj 23. decembra štandardne do 16. hodiny. Všetky informácie k úradným hodinám nájdu klienti na portáli finančnej správy v časti "Kontakty".


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.